teisipäev, 20. juuni 2017

Lana Vawser „Unenägu Virsikust ja Mandlipuu Oksast“


 

Hiljuti oli mul unenägu, mille jooksul Jumal näitas mulle kolme asja. Esmalt nägin ma nime „Jeremija“, mille kohta ma teadsin koheselt, et see tähendab prohvet Jeremijat. Siis ma nägin mandlipuu oksa ning sellele järgnes kohe TOHUTULT SUURE, väga mahlase, väga magusa ja küpse virsiku nägemine. Kui ma üles ärkasin, siis Isand hakkas mulle rääkima.

„Ja mulle tuli Isanda sõna. „Mida Sa näed, Jeremija?“ Ma vastasin: „Ma näen mandlipuud.“ Isand ütles mulle: „Sa oled näinud täpselt, sest Mina valvan selle üle, et näha, kuidas Minu Sõna täitub.“ (Jeremija 1: 11-12 MSG Translation)

Jumal hakkas mulle rääkima, et praegu on lõikuse ja viljakuse ajaperiood, et Tema on Lõikuse Isand ning läbimurded ja viljakus hakkavad Kristuse Ihus välja purskuma ja esile tulema.

Need kuivad ja surnud paigad hakkavad täiesti üleloomulikult õitsema ning Jumala rahvas hakkab maitsma oma läbimurdeid, Jumala Sõna viljakust, mida Jumal on vabastamas nende eludes, sest Tema valvab selle üle, et kõike teostada.

Isand ütles mulle, et ma pööraksin tähelepanu sellele küsimusele, mida Ta küsis Jeremija käest 1 peatükis.

Isand küsis Jeremija käest: „Mida Sa näed, Jeremija?“

Isand rõhutas Jeremijale „vaimsete silmadega nägemist“, et näha taevasest perspektiivist lähtuvalt. Et NÄHA, mida TEMA näeb!

Ja sel hetkel viis Isand mind koheselt tagasi VIRSIKU unenäo lõigu juurde ja ma nägin, kuidas paljud hakkasid sööma oma virsikuid. Viljakus, õnnistused, rõõm, rahu, tänulikkus, lõikus tulevad esile ja kui nad hakkasid sööma, siis nad ehmusid, kui nägid kõva kivi virsiku keskel. Ma nägin, kuidas paljud vaatasid sellele „kõvale asjale“ nende lõikuse, läbimurde, õnnistuse keskel ning nad tundsid pettumust selle tõttu, mis vaatas neile otsa keset nende „virsikut“, keset „läbimurret“.

Ma nägin paljusid vaatamas sellele „kõvale kivile“ keset virsikut ning nad küsisid: „Mida me sellega peale hakkame? See kõva asi võtab ju ruumi keset minu läbimurret ja õnnistust…kui seda poleks, saaksin ma süüa täie kergusega ning ma ei peaks mõtlema, kuidas selle kõva asja ÜMBERT süüa.“

Isand ütles mulle: “See kõik puudutab tajumist! See kõik on seotud tajumisega!" Mind täitis teadmine, et nad ei oska seda „kõva kivi“ tajuda sellena, mis see TEGELIKULT on.

Nad ei taju seda, et see on SEEME! Nad tajuvad seda kui „takistust“ nende lõikuse ja viljakuse ja läbimurde teel.

Siis Jumal jätkas: „need samad rasked hetked, mis tõusevad keset lõikuse perioodi, keset läbimurret, on tegelikult SEEMNED järgmise taseme läbimurdeks, juurdekasvuks ja viljakuseks!"

Minu rahvas hakkab sööma Minu Sõna viljakuse õnnistusi, mille üle olen Mina valvanud, et seda teostada ja nende õnnistuste ja lõikuse SEES on nende JÄRGMISE taseme õnnistuse, juurdekasvu ja viljakuse seemned.

Jumal on kutsumas OMA rahvast kõrgemale, et neil oleks SILMAD, ET NÄHA! Ta on muutmas vaatenurka. Paljud Teist seisavad keset oma lõikust, paljud Teist seisavad keset ajaperioodi, mil Jumala Sõna hakkab õitsema Teie eludes, mandlipuu oksad õitsevad ja virsikud on nähtavalt küpsed, aga ometi söömise ajal, virsiku hammustamise ajal, leiate Te „järgmise kõva asja“, „uue väljakutse“, Te tajute oma teel midagi, mis oleks otsekui Teie läbimurde ees, midagi, mis otsekui ei laseks Teil KÕIKE süüa, mis on Teile antud.

Tõde peitub selles, et see raske hetk, see väljakutse, see „kõva kivi“, millega Sa oled maadelnud keset oma läbimurret, on tegelikult SEEME, mille kohta Jumal tahab tuua Sulle arusaamist, et see on Sinu järgmise taseme läbimurde, juurdekasvu, õnnistuste ja viljakuse SEEME.

See väljakutse, millega Sa oled silmitsi keset oma õnnistust ja lõikust, ei võta Sinult ära läbimurret. See ei röövi Sinult ära Sinu õnnistust. See ei võta Sinult ära Sinu viljakust, sest see on tegelikult SEEME Sinu järgmise taseme jaoks läbimurdes, juurdekasvus, õnnistustes, viljakuses ja ülikülluses.

Jumal ei valmista Sind ette „ühekordseks“ läbimurdeks, Ta valmistab Sind ette liuglema, lendama ning elama pidevalt läbimurrete, viljakuse ja lõikuse sfääris.

See, millest Sa läbi lähed, varustab Sind seemnega suurema juurdekasvu, lõikuse, viljakuse ja õnnistuste tarvis.

Jätka oma usu külvamist, nõustudes sellega, mida Jumal ütleb!

JA VÕTI ON: „Mida SINA NÄED?“

Jumal viib Sind sügavama intiimsuse sisse, et SA NÄEKS, MIDA TEMA NÄEB!

Kuidas Sa tajud seda väljakutset, millega Sa oled praegu silmitsi?

Kas Sa vaatad silmadega, mis NÄEVAD loomulikult? Või Sa vaatad Vaimu silmadega, mis NÄEVAD SEEMNEID?

Virsikud! Virsikud! Virsikud on PLAHVATUSLIKULT küpsenud KÕIKJAL!

 
Tõlkinud ja kujundanud Jana Naudi 20.06.2017

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar