laupäev, 17. veebruar 2018

Lana Vawser „Laula Oma Südame Rahutute Osade Üle“

 
Ma kuulsin täna hommikul Isandat ütlemas: „Laula oma südame rahutute osade üle!“ ja ma nägin Kristuse Ihus paljusid, kes võitlesid erinevatel põhjustel „rahutusega“ oma südametes. Need osad südamest olid lahinguväljaks hirmule, ärevusele, kahtlustele ja paljudele teistele asjadele.

„Ma nägin seda, kuidas need südamed olid otsekui „keerises“, aga see ei olnud Isanda käest. See „keeris“ oli põhjustatud mineviku erinevate teemade tõttu, alade tõttu, kus vaenlane üritab oma asju välja päästa „ebakindluse“ kohtade tõttu.

Ma kuulsin Püha Vaimu ütlemas: „Ülista! Kiida! Laula oma südame rahutute osade üle!“ – See oli kutse tõsta oma silmad KÕRGEMALE sellest keerisest ja rahutust südamest, et kuulutada, kes Tema On, et kuulutada Tema headust, armastust ning olemust ülistuse kaudu nende rahutute südamete osade üle.

Ja siis ma nägin nägemuses, kuidas Jumala rahvas tõstis kõrgeks Jeesuse nime, austades ja kummardudes Tema ees, Kes Ta On, kõrgemal sellest, mis südames oli „keerisena“ liikumas ja siis need rahutud paigad südames saavad Jumala armastuse, julgustuse, tröösti paituse. Need paigad südames saavad kaetud Tema tõe ja Jumala tervenemise meega.

Isand sosistas uuesti: „Vastus peitub Minu armastuse ilmutuses! Vastuseks on ilmutus Minu armastusest!“

Ja siis ma nägin, kuidas need „rahutud südame osad“ Jumala rahva sees said kaetud Jeesuse murtud kehaga. Mind ümbritses korraga väga tugev teadmine tervenemisest, andestusest ning vabadusest, mis on meie südamete ja elude jaoks kättesaadav läbi Jeesuse Kristuse surma ja ülestõusmise.

Kogu atmosfäär kõmises sellest kuulutusest: „MA MAKSIN SELLE KÕIGE EEST! MA MAKSIN KÕIGE EEST!“ Kogu atmosfäär täitus Tema vere aulisest tõest, mis katab kõike ning Tema armastus, mis sai demonstreeritud Ristil, toob TERVENEMISE KATTE ning täieliku rahu Jumala rahva südametesse.

Paljud on võidelnud selle „keerisega“ juba aastakümneid, mõned on võidelnud aastaid, mõned terve oma elu ning mõned vaid viimase ajaperioodi jooksul, aga ilmutus Jumala armastusest läbi Kristuse surma Ristil, Jumala imeilus Armastuse demonstratsioon toob SÜGAVA RAHU südamesse kõigil aladel ühe hetkega ja kõigi jaoks. Rahu, mis ületab igasuguse arusaamise. Ja pole oluline, kas selle „rahutuse“ juured peituvad mineviku probleemides, hukkamõistus, häbis või praeguste olukordade segaduses, ilmutus Jumala armastusest toob südamesse sügava vaikuse ja rahu.

Efestlastele 3: 17 The Passion Translation

„Ja siis, kui me pidevalt kasutame oma usku, saab Kristuse elu sügavuti vabastatud Teie sees, Tema Armastuse PUHKAMISE PAIGAST saab Teie elu allikas ja juurdumise paik.“

JUMALA ARMASTUSE ILMUTUSE VIHMAVALINGUD SUURENEVAD.

Kui Jumala rahvas tõstis oma hääle ning laulis oma südamete rahutute paikade üle, lauldes usku täis südametega Tema headusesse ja loomusesse, siis hakkasid suurenema Jumala armastuse ilmutuse vihmavalingud, üha tugevamaks ja tugevamaks muutusid Jumala armastuse ilmutuste vihmahood.

Efestlastele 3: 18-19 The Passion Translation

„Ja siis kasvab Teie võimekus avastada kõike seda, mida iga Jumala püha saab kogeda- võrratut ja võimast Kristuse Armastust kõigis selle dimensioonides. Et Te kasvaks sügavas intiimsuses Temaga ning kasvaksite Tema Armastuse Sügavas Tundmises mõistmaks selle kestvust ja ülivõimast vastupidavust!

„Et Te tunneksite sügavuti Tema lõppematut Armastust, mida pole võimalik mõõta, mis on üle igasuguse arusaamise- mis on Jumala poolt ülikülluslikult (ekstravagantselt) valatud Teie sisse ning mida Jumal jätkuvalt valab Teie üle, kuni Te voolate üle Jumala Täiusest!“

Mida tugevamaks muutuvad need Jumala armastuse ilmutuse vihmavalingud, seda väiksemaks kahanevad need südame rahutud paigad ning läbi Jumala tervenemise mee saavad need kohad MÄRGISTATUD ning KAETUD Jumala armastuse põlevate tuleleekidega ning Jumala inimesed leiavad endid rahus ja vabaduses, mida nad kunagi varem pole kogenud.

Jumal võtab Oma Mitte alla andva Armastusega ette need RAHUTUD südamete paigad ning toob LÕPLIKU LAHENDUSE- rahu LÄBIMURDE!

Ma kuulsin Jumalat sosistamas:

„Nendest paikadest, kus on olnud rahutus, saavad Minu armastuse kohtumispaigad, tuues tervenemist ja kaitset.  Nendest paikadest, kus RAHUTUS on saanud PESITSEDA, hakkavad voolama elavad veed, mis toovad elu, värskendust ja tervenemist veel paljude jaoks.“

„Need paigad, mis enne olid südame „rahutuse“kohad, on nüüd Minu armastuse taaskäivitamise kohad ning seal, kus enne sai liikuda ärevuse ja rahutuse keeris, saab liikuda nüüd aukartus ja sügav imetlus Minu tingimusteta kirgliku armastuse ees.“
 
Tõlkinud ja kujundanud Jana Naudi 17.02.2018
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar